KSIĘGOWOŚĆ NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

O nas

Nasze biuro rachunkowe działa od 2009 roku. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A., co gwarantuje Państwu finansowe bezpieczeństwo. Naszym Klientom oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtowych, Ewidencji na potrzeby podatku VAT. Księgi prowadzimy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Przygotowujemy okresowe sprawozdania finansowe, statystyczne oraz deklaracje podatkowe. Klientami naszego biura są spółki prawa handlowego, spółki osobowe, spółdzielnie, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Świadcząc usługi księgowo-podatkowe stawiamy na rzetelność i indywidualne podejście do Klienta. Usługi świadczymy w siedzibie naszego biura (także poprzez zdalne połączenie z serwerem klienta) lub w siedzibie Klienta.

Profesjonalne podejście do spraw księgowych wynika z dużego doświadczenia popartego wiedza merytoryczną i praktyczną. Minimalny staż personelu biura wynosi 10 lat.

nasza firma biura rachunkowego image

Nasza Misja

Preferujemy nowoczesne rozwiązania systemowe umożliwiające uzyskanie pełnych i kompletnych informacji w danym momencie, dlatego bazujemy na systemie Raks SQL umożliwiającym wygenerowanie wielu raportów i sprawozdań. Prowadząc księgowości w obecnym czasie stosujemy nowoczesne rozwiązania, umożliwiające w krótkim czasie uzyskanie wymaganych danych finansowych sytuacji finansowej. Kładziemy nacisk na terminowość i precyzje podawanych informacji ze względu, że rola finansów dla każdego przedsiębiorcy jest ważna. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań skracamy czas oczekiwania naszych klientów na niezbędne informacje.

Nasza Wizja

Celem naszej działalności jest zapewnienie maximum bezpieczeństwa i komfortu w aspekcie podatkowo-księgowym. Wiemy jak ważną rolę w funkcjonowaniu osób prowadzących działalność odgrywają podatki i finanse, dlatego z najwyższą starannością podchodzimy do usług świadczonych na rzecz każdego z naszych klientów. Na bieżąco dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Odciążamy tym samym osoby prowadzące działalność umożliwiając im skupienie się na prowadzeniu interesów. Na podstawie cyklicznie prowadzonych analiz tworzymy prognozy finansowe umożliwiające z wyprzedzeniem przewidzieć ewentualne wydatki i zarezerwować niezbędne środki.

Szukamy nowych pracowników

Napisz do nas